Neden Saladmaster

Günümüzün yaşam tarzına uyum sağlayabilmek için ve sağlıklı bir hayat sürebilmek için iyi beslenmemiz gerekir.Saladmaster zamandan ve bütçenizden tasarruf sağlarken ek olarak da aktif yaşam tarzınızı korumanız amacıyla sizlere mükemmel pişirme çözümleri sunuyor.60 yılı aşkın bir süredir Saladmaster hiç bir zaman çalışmalarına ara vermeden sağlıklı beslenmenize en iyi şekilde yardımcı olmak amacıyla piyasada eşi bulunamayan bir çok ürün geliştirmiştir.316 Ti Titanyum Paslanmaz Çelik Pişirme Sistemi zamandan, paradan ve aynı zamanda enrjinizden büyük ölçüde tasarruf sağlayarak size ve aile bütçenize yardımcı olur. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Saladmasrter her an büyük bir tutkuyla ürünlerini geliştirmek ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamak için yaratıcılık ve tutkuyla çalışmalarına devam edecektir.

Saladmaster Sağlıklı Pişirme Sistemleri bu güne kadar birçok insanın hayatlarını değiştirdi ve değiştirmeye de devam etmekte sizde Saladmaster ürün ve çözümlerinin ve kariyer fırsatlarının hakkında bilgi sahibi olmak için sitemize bir göz atmaya ne dersiniz.

Saladmaster Tarihi

Saladmaster 1946 yılında Harry Lemmons tarafindan kurulmuştur. Mr.Lemmons bu işe 9000$ sermaye ile başlayarak,bu parayı ofis ekipmanlarını ve satış için gerekli prosedürlerleri yerine getirmek harcadı.Şirket açıldığında Saladmaster firması sadece bir tek ürüne ''Saladmaster Makinası''.Bugün Saladmaster Makinası Dünyanın her yerinde binlerce insan tarafından kullanılmaktadır.

Saladmaster kurulduğunda satışa üç satış temsilcisi ile başlayarak birinci yılın sonunda yüz adet distribütöre ulaşmıştır . Bu süre içerisinde Mr. Lemmons evini dallasta iki sene boyunca oturacaği ve işleri oradan idare edeceği daha büyük ve hoş bir eve taşımıstır.İşler büyümektedir ve 1949 yili sonunda Mr. Lemmons 50.000$ yatırım yaparak ofisini daha büyük ve görmekli bir binaya tasimistir bundan sonraki 43 sene boyunca şirket buradan idare edilecektir.

1950 yılında yapılan ulusal kongrede Mr.Lemmons yeni ürünlerini satışa sürdüklerini ilan etti.Bu yeni ürün ham maddesi alüminyum olan pişirme setiyidi.Ayrıca her parçanın kapağında özel olarak tasarlanan bir buhar valfi bulunmaktaydı.Paslanmaz çelik pişirme sisteminin ise o tarihlerde yapılması pek mümkün olarak görülmüyordu.Mr.Lemmons kısa zaman sonra Wall Street Journalda yer aldı.1952 yılında Saladmaster kapsamlı bir çalışma ve üretim süreci ardından ''18-8'' pasmlanmaz çelik pişirme setini satışa sundu,satişlar dahada hızlanarak süratle artmaya devam etti.

1970 yılında Saladmaster Texas'da bulunan en başarılı 100 firmadan biri olmayı başardı.1979 yılında ise Saladmaster'ın pişirme sistemlerinde lider olma potansiyeline inandıkları için Regal Ware firması Saladmaster'ı satın aldı.1982 yılında Saladmaster ''T-304'' paslanmaz çelik pişirme sistemini satışa sundu.

Satışlar büyümeye devam ediyordu ve 1992 yilinda kullanilan depolama alani yetersiz duruma geldi.Bu nedenle depolama alanı Dallas ve Fort Worth olarak bilinen hava alanına eşit mesafedeki iki şehrin tam ortasına Arlington'a taşındı.

1994 yılında ''T-304/316L'' adını verdikleri 7 kat daha dayanıklı paslanmaz çelik pişirme seti satışa sunuldu.Aynı zamanda Saladmaster şirket tarihinin en iyi yılı 1994 de sona erdi.

2001 yılında Saladmaster çıkardığı ''Versa Tec'' geleneksel pişirme sistemi sayesinde pişirme sistemlerinde yeni bir çağın kapısını açtı.

Performans ve tasarım tutarlılığı ile 2007 yılında yeni bir isim ortaya çıktı Saladmaster çözümleri ''XP-7''.

2008 yilinin şubat ayında Saladmaster 316-Ti Titanyum Paslanmaz Çelik Pişirme Sistemini dünyaya tanıttı.ABD ve İsviçrede bulunan Saladmaster fabrikalarinda üretilen bu ürün temiz,saf ve güvenilir olarak adlandırıldı.

Saladmaster insan sağlığına duyduğu saygı vede işine karşı gösterdiği bağlılık ile bu gün çalışmalarına büyük bir ciddiyet ve hız ile devam etmektedir.

Cevreye duyarlıyız

Saladmaster Sağlıklı Pişirme Sistemleri çevreye duyarlıdır.Diğer pişirme yöntemlerine göre doğaya salınan gaz oranı çok daha düşüktür.Bir defa satın alınıp ömür boyu kullanıldığı için doğayı kirletmez.Saladmaster Sağlıklı Pişirme Sistemleri ile pişirilen yiyeceklerin besin değerleri %93 oranda korunur.

Bu konuda ki uygulamalarimiz:
Ürünlerimizin üretimi aşamasında çevreye verilen gazların enaza indirilmesi konusunda çok dikkatli hareket ediyor ve sürekli yeni yöntemler araştırıyoruz.
Fabrikalarımızda ürünlerimizin üretimi aşamasında çevreye yayılan gaz emisyon değerleri A.B.D Çevre Koruma Enstitüsü standartlarına tamamen uygundur.
Geri dönüşüm ünitemiz sayesinde yılda 3283 agaç,37236 litre benzin,4300 varil petrol tasarruf edilmektedir.
En gelişmis aydınlatma sistemlerimizin sayesinde yılda 15 milyon kilowatt saat enerji yada 548 bin litre petrol tasarruf edilmektedir.
Saladmaster temizleme tozu tamamen doğal bilesenlerden oluşmaktadır ve insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Omur boyu garanti

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE!

Yalnızca yetkili distribütörlüklerden orjinal ürün,hizmet ve garanti sağlayabilirsiniz.
Saladmaster'a ait olmayan illegal reklamlardan aldığınız ürünler gerçek olmayabilir, zarar görmüş yada çalıntı olabilir.
Saladmaster siz değerli müşterilerimize ömur boyu kapsamlı garanti sunmaktadır ve sadece orjinal saladmaster ürünleri kullanan müşterilerimiz bu ayrıcalıklardan faydalanabilir.

Saladmaster Corporate Office & Customer Service

230 Westway Place, #101

Arlington, Texas 76018

Customer Service Hours:

8:00 a.m. - 5:00 p.m. CST

Monday thru Friday excluding Holidays

Send any product for Warranty or Replacement Service to:

Saladmaster Warranty and Replacement Service Center

1250 Schmidt Rd
West Bend, Wisconsin 53090

1-817-633-3555

SALADMASTER POLICIES & PROGRAMS

Warranty Policies:

Saladmaster will, at its sole option, repair or replace the Cookware, and return it to the purchaser with a charge for shipping and handling only.  Burned, warped or pitted cookware is a result of improper use and not covered by this warranty.

Replacement Parts Service:

Should a handle or knob become broken accidentally, it can be replaced for a minimum charge by writing to Saladmaster at the address above.  Please identify the type of replacement (long handle, short handle or cover knob).  For prompt service, visit www.saladmaster.com and click on the Customer Care section to download a Replacement Parts Price List and Order Form.

Hazard Warranty:

Saladmaster agrees to repair or replace your entire set of Saladmaster Cookware, or any part thereof, at one-half the then current retail price at such time it is accidentally lost, stolen, destroyed, or damaged by fire, storm or earthquake.  Proof of loss must be submitted to Saladmaster at the address below within 60 days of its occurrence.
 

Ürünlerimizin Farkı

Ürünlerimizin Özellikleri ve Faydaları !

Saladmaster Sağlıklı Pişirme Sistemleri ile hayatinizi bir anda değiştirebilirsiniz.Saladmaster ile muhteşem lezzetli,yağ oranı çok düşük ve besin değerleri çok yüksek yemekler pişirebilir aynı zamanda enerji faturanızdan,zamandan ve bütçenizden büyük oranda tasarruf sağlayabilirisiniz.Eğer çok daha sağlıklı besinler tüketmek,kendinize daha iyi bakmak ve daha iyi bir yaşam istiyorsanız Saladmaster sizin için doğru adres.

316-Ti Titanyum Paslanmaz Çelik iç yüzey

Gıdaların saflığını,lezzetini ve kalitesini korur.
316-Ti Titanyum PaslanmazAsitlerle ve enzimlerle etkileşmez.
Kolay temizlenir.

Versa Loc Kulp Sistemi

Kulpları zarar görürse yada kaybolursa yenisini alabilirisniz.
Kulapların çıkarılabilmesi sayesinde fırında pişirme yapabilirsiniz.
Çocuklar için güvenlidir.
Pişirme sırasında ısınmaz.
İç içe geçebildiğinden yer kaplamaz.
Kolayca değiştirilebilir.

Buhar kapakçığı

Kolay ve güvenilir ısı kontrolü.
Pişirme sırasında karıştırmak ve başında beklemek yok.
Kısık ateşe alma zamanı geldiğinde sesli uyarı.
Düşük ısıda pişirme özelliği sayesinde enerji tasarrufu.