evsahibi

Neden ev sahibi olmalısınız?

Bir yemeğe ev sahipliği yapmak kolay ve eğlencelidir. Bunun yanı sıra sadece evinizin kapılarını bize açarak yemek pişirmemize izin verdiğiniz için muhteşem bir hediyeye sahip oluyorsunuz. Sizlere ve arkadaşlarınıza hiçbir yükümlülük vermeden bütün yemekleri hazırlayacağız. Bütün malzemeler ve temizlik tamamen bize ait. Ayrıca ev sahipliğinizi muhteşem bir hediyeyle ödüllendiriyoruz. Tüm yapmanız gereken arkadaşlarınızı davet edip içecekleri hazırlamak. İlerde mutlaka hatırlayacağınız bir gün olacak.

5 Basit adımda basarılı bir tanıtıma ev sahipligi yapmak

  1. Misafir listeni tamamla.On adet isim içeren bir liste hazırlayın.Listedeki kişileri arayarak yemeğe davet edin. En az iki nitelikli çiftin katılacağından emin olun.
  2. Konukları bilgilendir. Konuklarınızı davet ederken Saladmaster’ın sağlık ve beslenme programıyla yemek hazırlanmasının onların hayat tarzını nasıl değiştireceğinden bahsedin.
  3. Saladmaster danışmanınızla iletişim kurun. Yemeğe kimlerin katılacağı konusunda bilgilendirin. Danışmanımız Saladmaster’ın muhteşem hediyesini kazanmanız için size tüm kolayliklari sağlayacaktir.
  4. Yemek için hazırlığınızı yapın.Sizden isteğimiz birkaç kap ve servis takımları ile içecekleri hazırlamanız.Yemek saatinden 30 dakika önce yanınızda olacağız ve misafirlerinizi birlikte karşılayacağız.
  5. Biz yemeği hazırlarken siz keyfinize bakın! Bugün kral ve kraliçe sizsiniz. Sizin için yemeği bugün biz hazırlayacağız.Biz yemeğinizi hazırlarken siz eğlenmenize bakın.